מפקח בניה

מפקח בניה שדואג לך

בליווי בכל שלב בדרך לבית החדש. לא משנה אם אני מגיע תחת כובע של קבלן בניין, קבלן מפתח או מפקח בניה, אני שם את האינטרסים של הלקוח בראש מעייני ועושה כל מה שצריך כדי להוציא לפועל את תוכנית העל של תהליך הבניה – משלב התכנון האדריכלי ומתן ההיתרים הנדרשים ועד לאכלוס מלא של הבית. שלב התכנון–אחרי פגישה (או פגישות) עם הלקוח והאדריכל המתכנן בודקים האם יש התאמה בין החזון האדריכלי ובין העלות הצפויה.

על שאלת מליון הדולר הזו (תרתי משמע...) יוכל לענות מפקח בניה. במידה ואין התאמה, עליו להסביר מה צריך לעשות כדי לא לסטות מהדרישות הראשוניות של הלקוח.
הוצאת היתרים - בכל פרויקט בניה נדרשים תוכניות בניה מורכבות ונספחים רביםהדורשים טיפול מקצועי.

מפקח בניה מנוסה יודע מה לבקש וממי לבקש זאת. יוצאים למכרז – בוחרים את הגורמים המתכננים ואת הגורמים המבצעים ללא תלות בבעלי אינטרסים, מלבד רצונותיו וצרכיו של הלקוח המשלם.

מפקח בניה

מפקח בניה

בחירת הקבלנים והספקים המתאימים ביותר לפרויקט, היא קריטית להמשך תקין של תהליך הבניה. מכינים את הקרקע –לפני עבודת הבניה יש להכשיר את הקרקע ולהכינה לעבודה.

שלב ההכנה כולל את גידור המקום, הצבת שלטי אזהרה, אבטחת כלי העבודה באתר, יצירת מבנה זמני לניהול העבודה (במקרה הצורך), הקמת שירותים כימיים, וידוא חשמל ומים זורמים ועוד.

תחילת בנייה - מהקמת השלד והיסודות, דרך הצבת המערכות השונות (צנרת, חשמל, תקשורת ועוד) ועד לשלב הגימורים ועיצוב פנים הבית.

עבודתו של מפקח בניה כוללת תיאומים ותזמונים של בעלי מקצוע שונים, ניהול יומן עבודה ודיווח שוטף למזמין העבודה.

וידוא עמידה בתקנים וביעדים– סעיפים רבים בהסכם העבודה מתייחסים לתקני בניה, שימוש בחומרים הנכונים ועמידה בלוחות זמנים ועלויות. תפקידו של מפקח בניה הוא לדאוג לכך שזה אכן יקרה בפועל – יום יום. שעה שעה.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין.